» LOG IN to write comment.

rihannadaily Via @madonna: "Girls Gone Wild! Up and Down Up and Down! #unapolgeticbitches" 13h

» LOG IN to write comment.

rihannadaily Naomi x Rihanna x Madonna 14h

» LOG IN to write comment.

rihannadaily Watch the full video at rihannadaily.com #METGala 19h

» LOG IN to write comment.

  •   morena_alevanta Hahhahahahaa cfar pergjigjje femijnore, sa vjec je. Lere se mduket qenke e vogel @jeta.dervishaj 17h
  •   morena_alevanta Po ca sarkazme esht kjo si ne klase te pare, pastaj sikur ta dija qe kur te te thoja e vogel do te te digjte me shume se 'e trash' 'debile' etj etj, kastile te provokava dhe fakti qe ktheve pergjigjen me te gjate do te thote qe te dogji dhe qe je vertet femije. Kshuqe varja ktij muhabeti per Shqiperine se je e vogel dhe sjan per ty kto muhabete 17h
  •   morena_alevanta @jeta.dervishaj 17h
  •   roza_khangholi @haniyeh_rzn boro pagesho bebin 17h
  •   bats4rats Princess 17h
  •   johanne_dove The Queen 15h
  •   indiara_haludillo Yes 15h
  •   itsonlylove_ifeel Empress 10h

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

Normal Rihanna Daily
rihannadaily Rihanna throwing an afterparty for MET Gala 1d

» LOG IN to write comment.

rihannadaily Make sure to check www.rihannavault.com for more #METGala photos. 1d

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

rihannadaily Rihanna performed "Diamonds", "Pour It Up" (remix) and "Bitch Better Have My Money" at the #METGala. Video via @hihatprods 1d

» LOG IN to write comment.

rihannadaily Rihanna & Cara Delevingne inside the MET Gala. 1d

» LOG IN to write comment.

rihannadaily Love this edit. Queen. #METGala 1d

» LOG IN to write comment.

rihannadaily That Rihanna reign just won't let up. More pictures of Rihanna looking flawless at this year's #METGala added to rihannadaily.com 1d

» LOG IN to write comment.

Normal Rihanna Daily
rihannadaily All eyes are on Rihanna at this year's MET Gala. 1d

» LOG IN to write comment.

Lark Rihanna Daily
rihannadaily We're adding lots of pics to twitter.com/rihannadaily #METGala 1d

» LOG IN to write comment.

Normal Rihanna Daily
rihannadaily Rihanna has just arrived at the MET Gala. Oh my! 1d

» LOG IN to write comment.

rihannadaily Rihanna spotted outside her hotel in NYC. Check out more pictures at www.rihannavault.com 1d

» LOG IN to write comment.

rihannadaily RiRi spotted in NYC today 2d

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.