Toggle navigation

#tirana483,329 POSTS

Post Content
User Image bluza_te_dizajnuara Posted: Mar 22, 2018 2:12 PM (UTC)

5
0 Normal
KOLEKCIONE TE REJA TË Bluzave Tshirt(MAICA) & POLO
-Maica, Tshirt, Polo , Bluza, për çifte me dizajn origjinal dhe sipas deshires tuaj mund ti gjeni dhe te beni porosi tek faqja jonë.
-Printim origjinal
-Matrial 100% pambuk
-Gjitha numrat nga S deri ne XXXL
-Model per Femer dhe Mashkull
-Gjitha ngjyrat
-Dergojm ne te gjitha vendet
-Pagesa pas pranimit.
#shqipri #albania #maqedoni #macedonia #kosov #kosovo #kumanov #kumanova #skopje #shkup #tetove #tetova #gostivar #struga #presheva #prishtin #prishtina #gjilan #prizren #ferizaj #rahovec #gjakov #mitrovic #fushkosov #tirana #durres #elbasan #shkoder #vlore #korce
User Image mondialhotel Posted: Mar 22, 2018 2:10 PM (UTC)
2
0 Normal
From beginning to the end we will ensure that every detail is taken care of #Events #hotelmondial #tirana #tiranahotels #albania
User Image lrhealthbeautyem Posted: Mar 22, 2018 2:10 PM (UTC)

3
0 Normal
Aloe Veta Krem Mbrojtes me Propolis Krem i pasur për lëkurë të thatë.
• Me 79% Aloe Vera dhe ekstrakt dylli
bletësh.
• Hidraton intensivisht dhe e ushqen
lëkurën.
• Forcon barrierën mbrojtëse të
lëkurës dhe vendos një shtresë
mbrojtëse mbi të.
• Lëkura ndihet e qetësuar dhe e
hidratuar. #lraloevera #aloevera #lrtakescareofyou #morequalityforyourlife #quality #lrbeauty #beauty #online #onlineshop #lifestyle #tirana #fieri #lrhealth
User Image emilaxhura Posted: Mar 22, 2018 1:54 PM (UTC)

71
1 Aden
I had a dream that one day I am gonna be a Bond girl, and you know what?! Nothing changed I still have that dream... :p
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

#picoftheday#outfitoftheday#allblack#bondgirl#travelgirl#tirana
User Image angeladivi Posted: Mar 22, 2018 9:09 AM (UTC)

399
20 Normal
User Image angeladivi Posted: Mar 18, 2018 10:35 AM (UTC)
1,346
28 Normal
• 3 ANNI E PORTALI MALE • 😂♥️
User Image ala_sante Posted: Mar 22, 2018 1:46 PM (UTC)

15
0 Lark
User Image angeladivi Posted: Mar 18, 2018 12:55 PM (UTC)
1,641
42 Normal
User Image angeladivi Posted: Mar 19, 2018 10:31 AM (UTC)
1,527
35 Normal
User Image angeladivi Posted: Mar 18, 2018 10:36 PM (UTC)
marco_persia23
1,562
39 Normal
| io vedo il cielo sopra noi |

Hashtags found on this page