Toggle navigation

#teg1,259,968 POSTS

Post Content
User Image fashiongroupalbania Posted: Mar 23, 2018 7:08 PM (UTC)

6
0 Normal
Cmimet ne Okaidi po ju buzeqeshin...mos e humbisni rastin te perfitoni nga uljet...vetem per pak dite...
✔Visheni femijen tuaj me #Okaidi
✔Te bukura, te rehatshme dhe te prodhuara me materiale ekologjike
✔Na gjeni ne Tirane #TEG #QTU dhe Shkoder
#happyprices #fashiongroupalbania
User Image ffollowtrick1 Posted: Mar 23, 2018 6:05 PM (UTC)

80
43 Normal
🔥Quer ser indicado ?
🔥siga @ffollowtrick1 @__alone0 se possível;
🔥dê like nesta foto;
🔥siga todos que deram like também;
🔥siga de volta todos que te seguirem;
🔥avise nos comentários que seguiu tal pessoa (opcional);
🔥curta várias fotos da tag #fthere e poste sua foto com a tag também;
🔥não minta em nenhuma etapa, se seguir direito vai render tanto para você quanto para os outros também, aproveitem!

#chuvadeseguidores #sdv #boanoite #mesegue #chuvadelikes #like #instaboy #bomdia #teg #seguesigodevolta #seguidores_no_instaa #boatarde #praia #likes #tbt #follow4follow #trocolikes #likesforlike #follow #followtrick #followforfollow #instalike #like4like #love #fthere #sdvtodos #instagood #brasil #eu #sigodevoltasempre
Crossfit është fenomeni më i ri për aktivitetin fizik i cili po preferohet së tepërmi duke u përhapur me shpejtësi! Në #TEG zhvillohet live nesër pasdite një seancë e vërtetë Crossfit-i nga Crossfit Albania!! Mos mungoni!!💪💪💪
#behappy
User Image lahnville Posted: Mar 23, 2018 5:06 PM (UTC)

27
6 Normal
No matter how old I am, I’ll never learn how to smile naturally.
User Image jay__oo Posted: Mar 23, 2018 4:18 PM (UTC)

10
0 Normal
Come out to the after hours after hours for a drink and good time 🤫#TEG#ORK
E vizituat dyqanin më të ri në #TEG?
Tani në #AlvieroMartini1aClasse #TEG do të gjeni koleksionin e ri Pranverë-Verë!!!!
#TEG #behappy
User Image troutcpa Posted: Mar 23, 2018 4:00 PM (UTC)

3
0 Normal
#TEG is pleased to announce the hire of Business Valuation Manager Douglas A. Knapp. Doug graduated magna cum laude from Rider University with a Bachelor of Science degree in Business Administration with a concentration in finance. He joins TEG with over 11 years of business valuation, #mergers and acquisitions, litigation support, and tax planning experience.

Hashtags found on this page