Toggle navigation

#reporttv149 POSTS

Post Content
User Image mand_bajrami Posted: Dec 7, 2017 8:51 AM (UTC)

59
1 Clarendon
Njeriu ne kete jete duhet te dije te gatuaje harapash. Mua me di gruaja, ndaj mjaftohem vetem me ngrenien. 😊😊😊
#esiona_konomi #rrezedielli #reporttv
User Image diti_kopliku Posted: Dec 3, 2017 1:19 PM (UTC)

26
0 Normal
Via Egnatia 2017
Intervist ne per male😂😎
Report-tv 😎👌
_________________

https://youtu.be/4BeoWfq1OZQ
#viaegnatia #reporttv #alpinizem #egnatia #elbasan #albania #2k17
User Image ert_poka Posted: Nov 22, 2017 6:55 PM (UTC)
112
16 Normal
Rastësisht pjesë e një nisme,e cila kërkon që ta bëjë Shqipërinë një vend më të mirë!Sigurisht që kur ligji mungon,abuzuesit hedhin valle,por kur ligji sundon "ndalu beg se ka hendek"!Thuaj jo alkoolit te tregtuar ndaj personave nën moshën 18-vjeç.Prandaj që sot e tutje nëse do të pish ndonjë gotë tek lokali i lagjes,bën mirë që të marrësh edhe kartën e identitetit me vete,përveç portofolit! #noalcohol #qs #qemalstafa #report #tv #reporttv #believe #youcan #youcandoit #believer #ontop #high #tirana #qemalstafa #alcohol #antialcohol #ligj #nogames #thephilosopher
User Image alban.musa Posted: Nov 11, 2017 12:08 PM (UTC)

58
0 Normal
Ne oren 14.00 mos harroni takimin tone ne Report TV. Kam shkuar ne Reç per tju treguar geshtenjat dhe nje panair interesant me produktet vendase. #madeinalbania #reporttv #1400
User Image esiona_konomi Posted: Nov 6, 2017 5:10 PM (UTC)

96
0 Clarendon
Orët e fundit të "Mullinjve të shtatorit" ;)
#reporttv
User Image alban.musa Posted: Nov 6, 2017 4:26 PM (UTC)

98
2 Clarendon
Nje stand-up modest dhe i zakonshem 😂🤣😝 #madeinalbania #reporttv #belsh #nature #road
#instamoment nga transmetimi i sinkronizuar #LIVE i Edicionit Qëndror të #REPORTtv edhe në City Radio Network 88.0 FM @cityradioalbania, nëpërmjet Transmetimit Qëndror të #TriangleMediaGroup @triangle.al
User Image alban.musa Posted: Oct 23, 2017 12:01 PM (UTC)

79
0 Clarendon
Intervista me e ”nalte” qe kam bere ndonjehere, me plot kuptimin e fjales, 1400 Metra mbi nivelin e detit. 😂😆🤣 #madeinalbania #reporttv #teshtunave #1400
User Image alban.musa Posted: Oct 2, 2017 9:07 PM (UTC)

83
1 Ludwig
Ky eshte “surrati” qe ke, kur e dashuron punen qe ben😂😂😂 #madeinalbania #reporttv #teshtunave #14.00