Toggle navigation

#Rajon15,258 POSTS

Post Content
Pata kënaqësinë të zhvilloja sot një takim me përfaqësuesit e “Invest Macedonia”, me të cilët diskutuam mundësitë e rritjes së bashkëpunimit ekonomik dhe shkëmbimeve tregtare mes dy vendeve.

#Shqipëria dhe Maqedonia ndajnë aspiratën e përbashkët për t'u bërë anëtare të BE-së dhe në këtë drejtim lind nevoja për të forcuar më tej bashkëpunimin tonë, i cili luan një rol të rëndësishëm për stabilitetin në #rajon.

Në këtë #takim diskutuam gjithashtu edhe për mbledhjen e përbashkët mes dy qeverive që pritet të realizohet muajt e ardhshëm.
BİZ BU HAYATTA SİHİRLİ LAMBADAN ÇIKIP Bİ DİLEGİN VARMI DİYEN CİNE BİLE CANININ SAĞLIĞI DEDİK O YÜZDEN KİMSEDEN Bİ BEKLENTİMİZ YOK ABİMİZ BİZE YETER 🎗👑👑 #REİS #RAJON #LİDER #İSTANBUL #SAKARYA #KOCAELİ #TRABZON #HAYATCESURLARISEVER #ÖMRÜNUZUNOLSUNABİ #ADAMGİBİADAM #ABİMİZ #YAKUPKEREMSARAL
Včerejším rajónem Pražských Pepíku byl @popocafepetl_ujezd . Doporučujeme ho jako skvělej platz na pořádnou párty. Ukaž všem, že nejsi jen tak někdo, ale Pražskej Pepek, kterej si to celý v klubu podmaní.
Tak VO co tady jde?!
#me#friends#party#czech#prague#prazstipepici#takvocotadyjde#prazskaflama#revir#rajon#czechboy#czechgirl#smile#girl#alcohol#brand#lifestyle#tip#crazy#photooftheday
SULAR YÜKSELİNCE BALIKLAR KARINCALARI YER ; SULAR ÇEKİLİNCEDE KARINCALAR BALIKLARI... KİMİN KİMİ YİYECEĞİNE SUYUN AKIŞI KARAR VERİR !! #LİDER #RAJON #GAYRİMESRU #TRABZON #İSTANBUL #KOCAELİ #SAKARYA #CANABİM #YKS #ADALETNAMLUDA #HAYATCESURLARISEVER #SARALAİLESİ

Hashtags found on this page