Toggle navigation

#FMFL3,902 POSTS

Post Content
User Image fcshkendija Posted: Nov 19, 2017 1:54 PM (UTC)
436
1 Normal
⏱️ FT | Shkëndija vs Skopje 4-0

Tre gola të Hasanit dhe realizimi i parë në kampionat nga Bejtullai i japin Shkëndijës fitoren e 13-të sezonale. Skopje mundet 4:0 për fitore të 4 me rradhë për kuqezinjtë. Hasani me 14-të gola shkëputet në listën e golashënuesve në pas 16-të xhirove në LPFM.

#ShkëndijaSkopje #fmfl 👏👏
User Image fcshkendija Posted: Nov 19, 2017 1:29 PM (UTC)
1,013
4 Normal
70' ⏱️ Kapiteni @ferhanhasani me 3 gola 🎩 udhëheq skuadrën drejt triumfit të 13-të sezonal, pasi 25 minuta para fundit Shkëndija udhëheq 4:0 përballë Skopjes në duelin e xhiros së 16-të në LPFM.

#ShkëndijaSkopje #fmfl #forcaShkëndija 💪🏻🔴⚫️
User Image fcshkendija Posted: Nov 19, 2017 12:51 PM (UTC)
534
4 Normal
⏱️ HT | Shkëndija vs Skopje 2-0

Dy realizime të kapitenit Hasani i japin skuadrës epërsi 2:0 pas pjesës së parë të takimit të xhiros së 16-të në LPFM përballë Skopjes.

#ShkëndijaSkopje #fmfl #forcaShkëndija 💪🏻🔴⚫️
User Image fcshkendija Posted: Nov 19, 2017 10:01 AM (UTC)
491
0 Normal
✖️ match day #FMFL
⚽ Shkëndija vs Skopje ⏱️ 13H00
🏟️ City Stadium, Tetovë
#forcaShkëndija 🔴⚫
User Image tomatensohn24 Posted: Nov 16, 2017 8:03 PM (UTC)
tiger_10ab
7
0 Normal
User Image fcshkendija Posted: Nov 16, 2017 2:15 PM (UTC)
624
2 Normal
⏱️FT | Sileks vs Shkëndija 0-2

Junior dhe Ibraimi realizojnë për fitore 0:2 të Shkëndijës në transfertën me Sileksin në Kratovë, në duelin e xhiros së 15-të në LPFM. Kuqezinjtë vazhdojnë të udhëheqin renditjen, tani me 37-të pikë të tubuara.

#SileksShkëndija #fmfl 🔴⚫️
User Image fcshkendija Posted: Nov 16, 2017 11:21 AM (UTC)
738
4 Normal
Formacioni 🔴⚫ Arbin Zejnullai startues kundër Sileksit #SileksShkëndija #fmfl #forcaShkëndija
User Image fcshkendija Posted: Nov 16, 2017 9:05 AM (UTC)
841
2 Normal
✖️ match day #FMFL
⚽ Sileks vs Shkëndija ⏱️ 13H00
🏟️ City Stadium, Kratovë
#forcaShkëndija 🔴⚫
User Image citymapposter Posted: Nov 15, 2017 11:43 PM (UTC)
451
3 Normal
FORT MAYERS 🇺🇸 FL
📜 Printing on 100% Natural COTTON CANVAS
🔶 Choose ROLLED or STRETCHED option
Available now 👉 @citymapposter (link in bio)
Use PROMOCODE "INSTA10BONUS" and get 10% OFF ✔️ #fortmayers #florida #floridalife #floridastyle #fmfl #floridalove #floridaart #floridaliving #usatrip #canvas #mapposter #canvasmap #homedecor #uniquegift #giftidea #walldecor #wallart #walldesign #etsyshop #etsyprint #christmas #christmasgifts #christmasgiftidea
User Image meehea.harmon Posted: Nov 11, 2017 4:29 AM (UTC)
19
0 Normal