Toggle navigation

#Dhabi40,154 POSTS

Post Content
User Image traveltime.tours Posted: Nov 21, 2017 11:04 AM (UTC)
39
0 Normal
🌻TUR NE 🌍 #DUBAI 🌍 #ABU #DHABI
👉 6 DITE, 📆 25 ➖ 30 #NENTOR ➡️💰599 €/PERSON
.
💰 NE PAGESE PERFSHIHEN:
✔ Transferimi Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit.
✔ Bileta e Avionit Vajtje – Ardhje.
✔ Transfertat nga Aeroporti në Hotel dhe anasjelltas
✔ Akomodimi në Hotel në Dubai.
✔ Mëngjezet në Hotel.
✔ Shëtitjet me Autobuz sipas Programit.
✔ Shëtitjet me Autobuz sipas Programit.
✔ Guida vendase në disa Shëtitje.
.
👉 Eksursionet Opsionale:
✔ Shtesë për Vizë Hyrje ➖💰79€
✔ Darkë në Hotel Burj Al Arab ➖💰179€
✔ Ngjitje në Ndërtesën më të lartë Burj Khalifa ➖💰49€
✔ Shëtitje dhe Darkë me Kroçiere Dhow ➖💰43€
✔ Shëtitje dhe Darkë Safari në Shkretëtirë ➖💰47€
✔ Hyrje në Aquaparkun "Aquaventure" në Atlantis the Palm ➖💰89€
.
⬛️ ◼️ ◾️▪️ ➖ KONTAKT ➖ ▪️◾️ ◼️ ⬛️
➡️ Per rezervime jeni te lutur te na kontaktoni:
☎️ Cel: 069 380 3052 / ☎️ Tel: +355 42 200 165
📩 Email: travel-time1@hotmail.com
🌍 Adresa: Tirane, ne hyrje te Ish Bllokut, mbrapa kafe Roma ose mbrapa farmacise Greke❗️
User Image f1gpupdates Posted: Nov 20, 2017 10:30 PM (UTC)
20
1 Normal
IT'S RACE WEEK, FANS! This week, the sun sets on the 2017 F1 season at Abu Dhabi 😮😮😭 #f1 #formula1 #motorsport #motor #racing #cars #formula #one #formulaone #abu #dhabi #abudhabi #season #finale