744 Posts

_quotes_com__ -Kafja e saj po ftohet, ndërkohe që ajo pret ti mungoj atij.
Dhe cigaret e tij po shuhen, ndërkohe që ai pret ta harroj atë.
#albanianlinks #lovealbanians #quotes_love #_quotes_com__
2w

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

fuck_serbia_____ If u hate Serbia - Everyone tag one friend in the comment to become much Albanians , for haters 🇦🇱 And say I'M ALBANIAN , FUCK Serbia !!
#fuckserbia #serbitches #KOSOVAISALBANIA #ethnicalbanians #ethnicalbanian #ethnicalbania #lovealbanians #lovealbania
2mon

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

11mon kledihysa
Ludwig Kledi HYSA

» LOG IN to write comment.