1,493 Posts

Normal Official️️️️️️️

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

18h kftirona
Normal °Capital of Albania •TR1920A

» LOG IN to write comment.

Amaro Endrit F. Ismajli
endritt007 #Kampion i Sezonit t'par ne Pit Power Junior Liga Total Ferizaj. #Lojtari me i mir i sezonit 2014/15 #KFTERMOLULI #JUNIOR. #Endrit #Ismajli #8 21h

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

Normal Snap: adilbajrami
adilbajrami Ti je #Kampion i Ardhëshëm Botëror vet Fakti qe Fitove shumicen e Rundeve Tregove se je #Legjend dhe #Kampion i vertet! Ai fitoi aksidentalisht dhe isht i dyshimt kur mjeket vendosën Fitoren për të, pas asaj Fatkeqsie që të ndodhi ty Ne jemi Krenar me ty #Hero sepse na jep Nderë. 6d

» LOG IN to write comment.

Ludwig Ěřmăł Šěfă

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

Normal Minka Ibishi :-X:-X:-X
ardi.ber Robin Haxhi Krasniqi #Kampion #makeusproud 1w
  •   ilirmuqaku Shqiptart gjith ne fund e prishin,, veq ky mu ka dhimt far boksa ka honger hahahahah 7d
  •   ardi.ber Hahahaha analist tkem more heeej @ilirmuqaku 7d
  •   ilirmuqaku T'hanen pritet te ket debat te fort , edhe loja real barca kena qka me fol boll hahahahaha 7d
  •   ardi.ber Hahahahah qit t'hane e presim me padurim . Shihemi n'pp hahaha @ilirmuqaku 7d

» LOG IN to write comment.

X-Pro II High Prej Natyres MAN <3

» LOG IN to write comment.

fatjonatershani Jem me ty edhe ne humbje Forca
#KAMPION
1w

» LOG IN to write comment.

durakuagron Jemi me ty #Kampion 1w

» LOG IN to write comment.

gramosbeqiri Jemi Me Ty #KAMPION 1w

» LOG IN to write comment.