46,680 Posts

misschazise 150426 - Wu Yi Fan Instagram Update
"Galaxy will always be here. Miss yall~"
Miss you too Gege
#wuyifan #galaxy #krisgege #gege #exo #yifan #kris #크리스 #galaxy_fanfan
6h

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

Normal Gege

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

bruno_batera 1 aninho da Geovanna! Coisa mais linda e fofa meu Deus!
E muito amor envolvido com essa família!
#familiaqueamo #niver #1ano #gege
10h
  •   taalita_araaujo Suuuper curti!! Obrigada pela presença de vcs!!! Bjoooo 10h

» LOG IN to write comment.

jenissa_solorio143 Just cuz i miss chillin with them
#ruben#desi#pathie#gege#erica
12h

» LOG IN to write comment.

grace_fuli #Repost @ashraldph with @repostapp.
・・・
Love me like you do... Lo-lo-love me like you do.. Touch me like you do... To-to-touch me like you do... What are you waiting for? 🏻️ #AshRald #lovemelikeyoudo

#Sasa #GeGe #sasagegelove #SarahGeronimo #GeraldAnderson
12h

» LOG IN to write comment.

macedogabis Dia de domindo tambem e dia de trabalhar.... @gehfranco @love_cia #amomuitotudoisso #vempralovecia #gege #ruamoacota 13h

» LOG IN to write comment.

14h taulant.5
Normal Taulant Paraspuari
taulant.5 #TaulantDance
Ja dolem . ! Sot dham nje shfaqje me shume kuptim ku ne jeten tone ekzistojn dy lloje shoqeri ata qe te tallin te perbuzin dhe ajo shoqeri qe jane femijet me aftesi te kufizuara qe te pranojn ashtu sic je . Shume emocion perjetuam sot ku shikoja se si tgjithe duartrokisnin dhe habiteshin nga levizjet tona .#AsgjeNukEshteEPamundur . Lumturia qe fiton me kta femije nuk krahasohet me asgje. Sot ishte vetem fillimi i nje Rrugee shume te gjate e te mbushur plot lumturi .. #Bruna #Gege #Miri #GrupiIGocaveSh.Maria :-) :-) :-)
14h

» LOG IN to write comment.

Normal Matteo Gagliardo :P
crazzymellowmood Percheé noi...facciamo quello ke ci pare#gege#sempre#ascuola#abbene#anessuno 14h

» LOG IN to write comment.

polo_r__us Sunday funday gota Lov Us time #Gege #thatsmiletho #lovher #ustime 15h

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.