286 Posts

sahit_aliu Future Steps Organizon ...
W O R K S H O P !!! Me Valmira Rexhepin
Valltarja që vjen nga Zvicra provoja e saj në vallzimin Hip Hop e bën që të jet njëra nga valltaret më të mirat në Botë e qe ne fakt na ben të ndihemi krenar.
Me 8' Qershor nga ora 18;00, mos mungoni.
Salla gjindet perball Bustit Bill Clinton mbi Barnatoren Nika gjithqka do jet Falas ... ne ju mirpresim
#futuresteps #hiphop #workshop
https://m.youtube.com/watch?v=oHJwyDqq1qg
1d

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

1w type_jo
Normal Johannes

» LOG IN to write comment.

  •   fifi_elle It's going to look amazing!!! So proud of you! 1w
  •   lkthegraff Sheeeesh....cava the comment. Thank you so much!!! @fifi_ell 1w
  •   weareripe We're a new creative digital agency based in Melbourne, if you could check us out and follow us that would be awesome! 1w

» LOG IN to write comment.

sahit_aliu ☆☆☆Future Steps Crew☆☆☆
#dancing #school #futuresteps #prishtin
1w

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

christof.foster Formation Commence- check it out on my sound cloud, enjoy this nine minute with some crazy track transitions- go to the gym and work out for cryin' out loud. Lmao *CHRISTOF FOSTER* #producing #trancefamily #edm #trance #futuresteps #140bpm #beatport #fls11pro #ableton #housemusic #motivation #djchristoffoster #electronica #ultra #follow 2w

» LOG IN to write comment.

christof.foster Kudos from my store manager Anna and John( regional HR)! For my outstanding job of helping children with autism!#christoffoster #djchristoffoster #homedepotallstars #edm #futuresteps #masterofalltrades #executiveaward #goodjob #tbt #trancefamily #producing 2w

» LOG IN to write comment.

sahit_aliu #oferta #special #hiphop #dancing #schooll #futuresteps #maj #2015 #prishtin
Na kontaktini ne ;
futuresteps.ks@gmail.com
Www.futuresteps-ks.com +37744992388
3w

» LOG IN to write comment.

alban_avdyli #futurestepscrew #maj
Per ket muj kemi menduar te bejm nje zbritje per te pare apo ndrysh per tu provuar vehten secili qe ka deshirë ket aktivitet te vallzimit hip hop .. #think #about #your #futuresteps
3w

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

futuresteps.ks Gjat ushtrimev ju mirpresim nga ora 18:00 gjdo te hene dhe te merkure.#dancehall #futuresteps 1mon

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

futuresteps.ks #dancing #school #futuresteps
#shkolla e #vallzimit
Ushtrimet e regullta mbahen Gjdo te Hane dhe te Merkure nga ora 17;30 deri 19:30
Konkursi esht i hapur per gjitha grup moshat .
☆☆☆ Future Steps ☆☆☆
1mon

» LOG IN to write comment.