18,385 Posts

Normal Norma Kumala Dewi
normakumaladewi Yuk di order kain Batik tulis pamekasan madura murmer dan cantex2....panjanh 2m & lebar 1,1 m.contact us di line id : normaniez #batikmadura#pamekasan #tulis#culture#kekayaanbangsa#tradisional #bright#cerah#original#beautiful#readytosell#letsbuy# 7h

» LOG IN to write comment.

Normal Laura Langin

» LOG IN to write comment.

Normal nh_beautyproduct
nh_beautyproduct Hai uollss. Belleza product terhangat di pasaran :) Harga rm120 FREE POS !
WHATSAPP me at 0176170546 to order ;) #belleza #whitening #cerah #putih #gorgeous #nakcantik #jual #sayajual #isell #instashop
8h

» LOG IN to write comment.

nurulaidanazirabeauty #CathyChoo #24KGold
#Glutathione
#Gluta ni memutihkan #kulit

#Placenta
#Melembab
#menganjal
#melicinkan #kulit
#memulihkan kulit #kusam
#memulihkan kulit #kasar
#mencantik kulit •

#melembutkan kulit
kasar pada sekitar #siku,
lutut, #celah paha dan #pelipat

#Menjadikan kulit lebih licin •
#lembab
#cerah
#Packaging yang
sangat #cantik dan #menarik
10h

» LOG IN to write comment.

Normal Rheinee justbeingme
zoeyrahman 1:30 oooo patutlah @yatthamzah makin cantik dan jelita.. Rahsianya mulakan hari dengan mengambil 1 sachet #mikabright .. mudah sahaja. HANYA KOYAK DAN MINUM.... TAK PERLU BANCUH ATAH SHAKE2.. nikmati rasa black grape yg best.. #mikabright bukan sahaja utk #CERAH .. malah ia baik utk penjagaan #kecantikan #kesihatan dari dalam.. #mikabright turut membantu memberi tenaga dan membantu ke arah BENTUK BADAN - #slim selain membantu merapatkan keintiman suami isteri. Whatsapp +6013-384-5972 or www.mikaseries.com
@mikaseries @mikaseries @mikaseries
15h

» LOG IN to write comment.

Normal CANTIKA & BERLIAN.SKINCARE
raisaskincare0611 Cantika skincare mengatasi komedo,flek dn bekas jerawat.. tanpa pengelupasan dan iritasi. Aman buat ibu hamil dan menyusui 16h

» LOG IN to write comment.

Amaro CANTIKA & BERLIAN.SKINCARE
raisaskincare0611 PAPAYA POMEGRANATE by VIVELLE
Nih buat kamu yang mau putih dan cerah dg cepat tapi tetapbaman buat kulit... PAPAYA POMEGRANATE BY VIVELLE terpercaya memutihkan dan mencerahkan tubuh dg instan.. papaya pomegranate mengandung butiran scrub yang mengangkat sel kulit mati penyebab kulit kusam, OLIVE OIL mngandung antioksidan yg dpt melembabkan dan mnghaluskan kulit. CARA PAKAI : Gosokan pada seluruh tubuh saat mandi laku bilas.dg air bersih. Pakai setiap hari tubuh putih cerah seperti yg di idamkan..
15h

» LOG IN to write comment.

Normal SMMS_ShopOnline
smms_shoponline Assalamualaikum & salam sejahtera

VITALISS CANDY (Whitening chewable tablet)

Formulasi terbaik menggunakan teknologi terkini gabungan L-Cysteine , L-Arginine & Vitamin C
----------------------------
Keistimewaan & kebaikan #vitalisscandy Mencerah kulit
Melembap & Menyinarkan kulit
Menganjalkan kulit
Memudarkan parut jerawat
Anti-penuaan
Membaikpulih sel kulit ============================
.
Cara pengambilan
1. Hanya kemam atau kunyah
2. 2 biji sebelum sarapan (Kesan terbaik ketika perut kosong)
3. Diikuti dengan segelas air putih
============================
.
Vitaliss Candy sesuai :-
.
Lelaki & Wanita
Berusia 13 tahun ke atas

Tidak sesuai :-
.
Wanita mengandung
Ibu menyusu 6 bulan ke bawah ============================
.
Lulus KKM No ruj : 110314/02/474
Halal JAKIM
----------------------------
.
Harga RM85 SM / RM90 SS
(1 botol )

Pm nana for order
Whatsapp/telegram : 0136740614
Wechat nana : syazzysyanaa

#sayajual #isell #vitalisscandy #supplement #kulitcantik #cerah #flawless #jerawat #glowing #original #AlorSetar #Jitra
15h

» LOG IN to write comment.

Normal sms/watsap/viber 0142389674
  •   radiglowstokis_azureen JOM RADIGLOW!! Kami STOKIS SAH RADIGLOW (stokis selangor)
    Fb page:hana radiglow-azureen
    Insta:radiglowstokis_azureen
    Sms/watsap 0142389674

    SENARAI AGEN SAH DAN MINI STOKIS DI BAWAH STOKIS HANA RADIGLOW-AZUREEN. ANDA JUGA BOLEH DAPATKAN DARI MEREKA:) 2. Hidayati Johari -JB 0127889684

    3. Nadha Radiglow/Butik 1 Muslimah
    COD KL: BANDAR SRI PERMAISURI , BANDAR TUN RAZAK, HUKM, SG.BESI
    JOHOR:SEGAMAT,TENANG,LABIS,CHAAH,YONG PENG,MOAKIL,BEKOK,BUKIT SIPUT
    01116500371

    5. EmOns Shafiqah -JOHOR
    SMS 01125855360

    6. JAMALIAH BINTI ABD AZIZ-GEMAS 0196810790/0142771416

    7. NURUL NAQUIAH BT SALIM (BANGI)019-2819876

    8.NORHAFEZA BT MAT (PERLIS)0195666962

    9.INTAN (GOMBAK) 0172066837

    10.NORLIZA ABD GHANI(KAJANG/PRIMA SAUJANA)0192366100

    11.MINAL RIZAL(BANDAR SERI PUTRA) 0196682071

    12. PUTRI ISNIDAR ISMAIL -MUAR 01137051782

    13.NORSIAH BINTI SALIM- KUANTAN
    013-9739816/ 014-8185124

    14.AZREEN ASMIREN-KLUANG
    SMS 0136015918
    Watsapp 0126381411

    15.NORZULIANA(SUBANG) 0146208475

    16. FARAH NUR ZAHIYAH 0138460291
    UIA GOMBAK

    17. SITI SALWA SHAHARIM -KELANA JAYA
    0135045418

    18. ARENA SYAFIKA BT MOHD TAHIR
    PASIR GUDANG 0197540085

    19.hidayah ariffin
    0197587671

    20. azieana (mini stokis)
    KAJANG,BANGI,RAWANG,SALAK TINGGI 0193396251

    #sayajual #stokishanaradiglowazureen
    #radiglow #radiglowstokis_azureen 8h

» LOG IN to write comment.

Normal Asieda
onlineshop_asida Produk super duper best!

Set perawatan wajah terunggul!

Rugi sgt x cuba! Dh cuba.. Konpem lupakan yang lain!
Offer free keahlian dan pakej usahawan skrg! Whatsapp 0123312030 #clearskin #clearskinlarome #laromeclearskin #laromeshahalam #igshopmalaysia #igshop #instashopmalaysia #onlineshop #cantik #cerah #menawan #sayajualprodukkecantikkan
16h

» LOG IN to write comment.

16h nkendd
Normal Nikendd Siiee Jheeppiiyy

» LOG IN to write comment.