6,994 Posts

22h artan.isl
Slumber islamaj artan
artan.isl Ils n'était pas la quand on était rien j'espère bien que tu leurs à dit! #labanda #albanais #kukes #tropoje #gjakove #deqan #20likes #10likes #instagood #follow4follow #followme #shqiptar #soiree 22h

» LOG IN to write comment.

deniszyberi Fais pas confiance aux hommes et encore moins aux femmes , et pas du tout aux hommes qui font confiances aux femmes ! #addidas #lamarqueaux3bandes #albanais #albanian #albania #football #training #shqip #shqiptar #beard #barbe #red #black #rougeetnoir #fière #proud #solitaire #besoindepersonne #marcheseul #regardnoir 22h

» LOG IN to write comment.

Video Les Filles Albanaises

» LOG IN to write comment.

kreshnikk_ Fort comme un Turc et Albanais #lartiste #Albanais #Ks 1d

» LOG IN to write comment.

leloup_dewallstreet "J'ai mis du temps à m'habituer à cette obscurité, donc j'caresse timidement la lumière par sécurité." #commeneverchange#dansmondel#jsuisposé#dior#pairedufutur#albanais#fou 2d

» LOG IN to write comment.

Slumber islamaj artan

» LOG IN to write comment.

deniszyberi J'ai espéré que tu sois la plus intelligente de tes copines mais j'ai trop rêvé , t'étais juste la plus coquine #saturday #tired #bw #blackandwhite #shirt #cold #beard #albanais #albanian #car #4anneaux #drive #balade #solo #pers #solitaire #solitary #dontcare #shqip #shqiptar #shkoder 2d

» LOG IN to write comment.

elisi_alb Urime Festa e 28 Nëntorit të gjithë shqiptarëve kudo që janë. Kjo ditë e bekuar dhe e shënuar për të gjithë ne ka qenë dhe mbetet simbol i bashkimit, unitetit, lidhjes, krenarisë, qëndresës dhe vendosmërisë së popullit shqiptarë. Kjo është një ndër ditët më të ndritshme dhe ndër më të rëndësishmet të rilindjes sonë kombëtare, në gjithë historinë tonë. Liria e arritur, është vlera jonë dhe pasuria më e çmuar e shoqërisë tonë, e cila nuk falet e as dhurohet, por fitohet me shumë punë e përpjekje, gjak dhe vuajtje brezash. Po këtë ditë është edhe datëlindja e Komandantit Legjendar të Ushtris Çlirimtare të Kosovës, Adem Jashari dhe daljes publike të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, që sakrifikuan shum jetën e tyre për vendin tonë, dhe janë ngjarje që i dhanë shpirt historisë sonë. Festat e nëntorit janë festat e krenarisë sonë kombëtare, të cilat na dhanë forcë e kurajë për rilindjen e shtetit të Kosovës. Në këtë ditë të shënuar, iu përkulemi për të gjithë ata të cilët luftuan dhe flijuan veten e tyre për lirinë dhe pavarësinë e atdheut tonë. Pra edhe një herë Urime Dita e Flamurit, 28 nëntori. Liria e arritur, është vlera jonë dhe pasuria më e çmuar e shoqërisë tonë, e cila nuk falet e as dhurohet, por fitohet me shumë punë e përpjekje, gjak dhe vuajtje brezash 🇦🇱 #KrenarqejamShqiptar. #ProudtobeAlbanian
#Fierd'êtreAlbanais
2d

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.