169,777 Posts

balkandesigninc NEW COLLECTION OUT NOW *Boban Ilievski F/W '15 - '16 DESIGN@iosonoboban ||. PHOTO@zarkoculik ||. MODEL@angelinaeuler ||. #balkanfashion #fw1516 #skopjefashion #newcollection #skopje #berlin #cooperation #newin 15min

» LOG IN to write comment.

18min alsaratelje
Normal Mihajlovska Silvija

» LOG IN to write comment.

41min canacik7
Juno efecan

» LOG IN to write comment.

amy_boonz Wonderful places vs wonderful people #beRICHER16 #BEST #travel #Skopje #Macedonia #joy #fun #friendship 45min

» LOG IN to write comment.

suziiamorsuzii #Skopje love love waffles ;) these are simply the best in a gorgeous coffee place in Skopje yummmy 1h

» LOG IN to write comment.

fotodisiac Altogether the 'remaking' and rebranding' of Skopje cost FYROM taxpayers approximately €580 million. No one can argue that Capital Expenditure is necessary aspect of developing a country's economy, however in the case of the Skopja renovations it is questionable whether this was money well spent. I guess time will tell. 1h

» LOG IN to write comment.

jasinosmanii The stairway to minimalis
#minimal
#skopje
#vsco
#macedonia
2h

» LOG IN to write comment.

istislamshqip O #Allah naj ruaj dhe mbro #nënat, ashtu siç na kan ruajtur dhe mbrojtur ato neve kur kemi qenë të vegjël, amin. U kërkoj falje atyre prej jush që nënën nuk e kan gjall, (edhe un nuk e kam gjall babin) që ndoshta ky postim i prek në zemër, I lutem #Allahut të naj fali #prindërit tonë dhe ti mëshiroj ato me shkallën më të lartë në xhennetin el Firdeus, amin Ya Rabbi. -------------------------
Allahumme sal-li alaa Muhammedin we alaa ali Muhammed we sel-lem
O Allah lartësoje Muhamedin paqja dhe mëshira qofshin mbi të dhe krejt familjen e tij
#islam #Allah #Muhammed #salAllahualejhiweselem #kuran #shqiperi #kosove #maqedoni #turkiye #bosna #tirana #prishtine #sarajevo #shkup #skopje #love #follow #me #ikre_lexo #albania #mendime #fjali #thenie #quote #quoteoftheday #mother #father
2h

» LOG IN to write comment.

worldofatravelholic Beautiful view of Skopje from Mount Vodno Picture information, location: Kaj Vodno vo, Skopje, Macedonia 🌍 | www.worldofatravelholic.com | #vodno #vodnomountain #Skopje #Macedonia #Balkan #Europe #helloskopje #skopjefromabove #view #photography #wanderlust #explore #dream #discover #mountain #montana #mochilando #travelstoke #nature #zicara #cablecar #bbctravel #sharetravelpics #vscocam 2h

» LOG IN to write comment.