sara_khann Last one :3
Have a nice day
~ @adriana_albana
4d

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

sara_khann A bit of a Sara spam today :3
~ @adriana_albana
4d

» LOG IN to write comment.

sara_khann As requested here's a photo of Amardeep Jha
~ @adriana_albana
4d
  •   fufi__bora Egi me te vertete jane keto te dyja a ia din emrat e vertete a ?? Hajt se ta po flasim ne klase 2d

» LOG IN to write comment.

sara_khann Kush eshte?
Who's this?
~ @adriana_albana
4d
  •   arife.rama Kush esht kjo, ne serialin bidaai nuk luan nuk e kam pa asnjeher 4d
  •   sara_khann Nuk eshte pjese e kastit te Bidaai-t por eshte vajza e Amardeep (gjyshja e Raginit) eshte thjeshte nje loje per te perfshir te tjere aktor Indian :) @arife.rama 4d
  •   fufi__bora Seshte fare e bukur 2d

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

sara_khann Na ndoqet? 1w

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

sara_khann Good morning.I feel good today and happy.And you? 1w

» LOG IN to write comment.

sara_khann Parul's so pretty here
~ @adriana_albana
2w

» LOG IN to write comment.

sara_khann Do you remember this part? 2w

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

sara_khann Good morning to everyone 2w

» LOG IN to write comment.

sara_khann INFO:Sara khan dhe Paras Chhabra kane vendosusur te ndahen.Kjo gje eshte publikuar tek nje televizion ne Indi.Qellimi i ndarjes eshte se kohet e fundit marredhenia nuk po shkonte mire.Naten e Mire te gjithe:-( 2w

» LOG IN to write comment.

sara_khann Te Henen:Teksa Sadna po hap deren shikon papritur nje burre me trendafila dhe e mbyll menjehere.Pastaj i thot Ranvirit ta qoje Alekun ne dhome. E hap serish deren dhe aty eshte doktori i Alekut dhe njekosisht kusheriri i Maltit. Ai qendron tek shtepia e dajes.Kur Aleku Sadna dhe Ragni dhe Ranvir mberrijne ne shtepi Aleku ka deshire te pikturoje por Sadna i thot te fleje.Mirepo aty ajo shikon se tek nje vizatim eshte e shkruar GJYSHI.Ajo shkon dhe ua tregon familjareve poshte.Avni dyshon tek Vasundra.Diten tjeter Aleku deshiron te shkoj tek daja mirepo Sadna merr leje tek Vasundra.Ambika heziton qe te shkoje Aleku tek daja.Ama Vasundra thote po pasi ai do te mesohet me trendafilat.Shikim te kendshem. 2w
  •   esmeraldoumema Por kush hyn tek dhoma e Alekut edhe pikturon nje karike edhe shkruan gjyshi??kush??ju lutem me thoni!!ju lutem!! 2w
  •   sara_khann @esmeraldoumema Tetoja (Ambika) dhe nje nga sherbetoret jane mbas ketyre gjerave ata ngriten ne kurth Sadnen the Indraxhitin episodin e kaluar 😇 2w

» LOG IN to write comment.

sara_khann Moments together to remember 2w

» LOG IN to write comment.