» LOG IN to write comment.

llindaavdiu Mami i BORËS #ebekuar 1d

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

Normal Lindita Avdiu Tërnava
llindaavdiu Urime 34 vjeti i martesës Mbreti im & Mbretresha ime Uroj nga zemra që t'përjetoni edhe martesat e Nipave dhe Mbesave t'juj Jeta tu shkoft veq tu festu ooo shpirtat e mi ️ Faleminderit për gjithçka që keni bo për neve (na keni plotsu krejt dëshirat) Jemi me fat që ju kemi Babi & Mami Ju duam shuuumë o dritë e syve tonë Nga fëmijët e juaj dhe Mbesa BORA & Nipi KAONI 1w

» LOG IN to write comment.

Normal Lindita Avdiu Tërnava
llindaavdiu BORA you have my heart #BoraTërnava #loveisyou 1w

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

llindaavdiu BORA sot 5 muajshe #BoraTërnava #myprincess 3w
  •   laura.avdiupronaj Urime 5 mujori, arsyja e jetes tem. Te dua sa as me fjal smuna me thon, je qenia qe mbon me marr frym saher t shoh.. nfotografi! Menzi spres me tpa e me ti puth ata sy, shpirti i tetes. Mu bofsh 100 vjeçe o ylli jem, je gjithqka per mu. Te dua jetë, dritë, parajs ! 3w
  •   floretadervishi Oo zemra e vogel sa bukur po doket 3w
  •   valbonejashari U rrit loqka 🏻🏻 ishalla ka fat gjate gjithe jetes miss youu e miaaa 3w
  •   shkendijepllana Kush po rrin ne kom te veta o zot e hongra ... urime e ishalla takohum se shpejti miss youu 3w
  •   llindaavdiu @laura.avdiupronaj @floretadervishi @valbonejashari @shkendijepllana faleminderit shuuumë zemrat e mija ️ Më mungoni shuuuuuuumë Ishalla shihum së shpejti Ju don Bora shuuumë 3w

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

llindaavdiu Good night world 😴 #BoraTërnava #loveisyou 1mon

» LOG IN to write comment.

Normal Lindita Avdiu Tërnava
llindaavdiu Forever like this #BoraTërnava #love 1mon

» LOG IN to write comment.

Normal Lindita Avdiu Tërnava
llindaavdiu My Të dua shumë Bora jem 1mon

» LOG IN to write comment.

llindaavdiu Sweet dreams world #BoraTërnava #love 1mon

» LOG IN to write comment.

Normal Lindita Avdiu Tërnava
llindaavdiu Urime ditëlindja Ooo tetja ma e mirë n'botë Nora Sa shumë kishim desht unë Bora dhe Mami më t'përqaf edhe me të tregu sa shuuumë të duam Jetofsh gjatë dhe e lumtur Ooo zemra e bardhë Tu plotësofshin t'gjitha dëshirat Na mungon shuuumë 1mon
  •   noravdiu1 Oo motra jem faleminder shum per kto fjal kaq tomla besom mke bo mu ni teper mir po edhe me dhimbje pse sju kom afer juve , po kismet vitin qe vjen do festojm se bashku me Boren e ty shpirtat e mi Ju don tetja Nor pa fund me mungoni tej mase 1mon
  •   diet_portal Love shoot ka ..Lastly ketemu juga rahasianya, Cara ini paling mudah & cepat untukmenjaga tubuh kita agar sehat bugar ,,, Asik dan uncomplicated banget ka: ) .. 1mon
  •   brahimiella 1mon

» LOG IN to write comment.

llindaavdiu BORA jem sot 4 muajshe #BoraTërnava #blessed 2mon

» LOG IN to write comment.

Normal Lindita Avdiu Tërnava
llindaavdiu @kushtrim_ternava dashuria e jetës tem uroj që t'fesjtojm edhe shumë ditëlindje t'lumtura bashkë Ju paça gjithë jetën Ooo lumturia e shpirtit tim #BabyBORA #blessed #family #love 2mon

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

Normal Lindita Avdiu Tërnava
  •   lauretaavdiu Hahaha ma knaqi zemreeen, ishalla gjithmone buzqesh jeta jeme 2mon
  •   valbonejashari Loqka e vogel po e omel eshte love youu 2mon

» LOG IN to write comment.