aalmah Bishez hejt mi bat du aj lluk llajk ajm givin a fak 7h
  •   meralexhaka 7h
  •   tevide_s uett biii bre qysh stmshelet kurr ajo goj XP hahhah tdua mashum se gjithcka 7h
  •   maccanida Oo loqka 7h
  •   vaile.s Dashuri ♡♡♡ 6h
  •   e.limani Si kukell <3 6h
  •   alejna_h Ta ha xemlenn kukeell 5h

» ログイン to write comment.

aalmah I hate you more than math,and that hate is a pure hate bby 4d

» ログイン to write comment.

aalmah Mondays are fine.Its your life that sucks 1w

» ログイン to write comment.

aalmah Me tpershkruu me fjal osht shum pak ti e meriiton edhe jeten tem; ty tkom zavendsu me vendin e motres tem
Sdii pse sjom njohtu me ty para se mi njoht do qe sja vlen me fol per to; nejse ska rendsii ti per 1koh shum
tshkurt je bo GJITHCKA e jemja;mke kuptu ncdo aspekt;edhe pse jom sjell keq me ty mke kuptu prap;
gjith jom kon ajo qka tkom bo NERFOS (hh);je kon edhe je pran meje kur krejt mkan lon vet;qekjo e bon
shoqriin ton troft (hh);budallakiat qka i kemi bo na s;harrohen kurr;po smuj me i shkru ktu se njerziit
kishin mendu se jemi paksii ndryshe; faleminder qe je shoqja jem;qe ma ke mundsuu mi perjetu ato momente.
Sot e ki ditlindjen dhe o 1datt e vecant per mu edhe per krejt ato qka tdojn (kuptohet jo mashum se un)
E dii se i ki do gjeste qe si ka kerkushi po un prap tdu;e dii se edhe ti mdon sa tdu un;
edii se tkom bo nerfos edhe gjith ma ke fal.Cdo moment me ty kur e kujtoj qeshii;; edhe tkisha mujt mi rikthy krejtaa qato;Momentet me ty
si kisha ndrru as me miliona.N'zemren tem e ki vendiin ma t'madh njesoj sic e kishte dikush;me ty sun e zavendsoj
kerkan ti je thjesht nje ne nje milion.Je e vetmja qe ma ke dhon ndjenjen e Pafundsiis(hh);ma ke fal Zejemren(hh);
e ke pelqy zemren tem ngat(hh);shum fjal kem ndal(hh);ti ajo Asishne shum e miir shum e buker(hh);
shum her mke ndihmu mi trenu njerzitme fjal (hh);sdii a t'mjafton kto fjal...
Kurr ski mu kon e tepert per muu gjith ki mu kon;ti je gjysma jem edhe pa ty nuk jam e plot;t'premtoj se
kurr amoo kurr skom me tlon vet ki mem pas afer per cdo sen t'keq ose t'mir;Shum njerz jan mundu me na pa keq;
me na ndajt po se kan pas at knaqsii.
Ma ke ndricu cdo dit&nat t'errt ni send qe kerkush sun e ka boo;Je&ki me kon Loqka e Zemres temSun tpershkruj me fjal e
thash po prap e thom Ti je ma e miira.Sot festo dhe harro te gjith ato qka tkan bo keq (atokanpunmemu)
Happy B-Day Bota ime;shpresoj tjemii bashk ne diitet ma tlumtura t'jetes;t'jemi bashk derii sa vdekja te na ndaj.
Tdon #Aqifovskii shum mashum se krejtaaaaaaaaaaa.E di pak si heret po dashta mu kon e para
2w
  •   vaile.s @aalmah o zemer ti gjithmon ke mu kan e para per mu ; flm shum per kto fjal qem kan emocjonu shum e njejta vlen edhe per tyy bebii ♡ Te Du ma shumm Se Gjithckaaa ♡♡♡· 2w

» ログイン to write comment.

aalmah You cant make everyone happy.You are not a nutella jar. 2w

» ログイン to write comment.

aalmah Iwokeuplikethis  2w

» ログイン to write comment.

aalmah love her endlessly 3w

» ログイン to write comment.

aalmah I call him " O " cuz he is the one  3w

» ログイン to write comment.

aalmah I want you to know that someone cares.Not Me, but Someone  1mon

» ログイン to write comment.

aalmah 1mon

» ログイン to write comment.