_aderson_ :( :( :( 10h

» LOG IN to write comment.

_aderson_ Llogara !! #NoFilter 1d

» LOG IN to write comment.

_aderson_ Sikur vetem nje sekond te me rrokje serisht me duart e tua te celikta e te me thoje ti je i vetmi gjyshit !! Eh sa gjera do te ishin ndryshe nese do te ishe ketu me ne!!! Sa nevoj km per dashurine tende ;) Ndoshta i vetmi qe me donte me gjithe forcen e zemres!! Je idhulli dhe shembulli im gjysh !!
#MeMungon
5d

» LOG IN to write comment.

_aderson_ Amaizing place 6d

» LOG IN to write comment.

_aderson_ Last night playing poker in berat !!! #AllInOrNothing #RiskEverything poker !! 6d

» LOG IN to write comment.

_aderson_ GoodMoning from Berati!! Traveling back home !! #Berat #Unesco ##1001dritare #Show 6d

» LOG IN to write comment.

_aderson_ Mëngjes i kësaj here !!! 7d

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

_aderson_ Ta du vec per veti ta du 1w

» LOG IN to write comment.

_aderson_ In love with the blue 1w
  •   male_bod Kafe pa muaaaaaaa 1w
  •   _aderson_ @male_bod me duket sikur do pres tere jeten time per te pire nje kafe me ty o male!!! Vete me mbyll dhe fb ti :( :@ 1w
  •   male_bod @_aderson_ te keqen vetem per kt pritje q po bn 5 kafe do pim e jo 1 :* :* 1w
  •   _aderson_ @male_bod me e mire e botes je ti !!! Drek anes detit do hame :** 1w

» LOG IN to write comment.

_aderson_ Traveling to Dhërmi !!! #TheMosBeautifulRoad 2w

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

_aderson_ Dashuria 2w

» LOG IN to write comment.

_aderson_ It's not about the destination, it's about the journey

#selfie #ride #nolimits #the night is young and so are we! #smileeeee
2w

» LOG IN to write comment.

_aderson_ #Dinner
KUR BEHEN BASHKE CUNAT E Vlores dhe Tiranes ;)
2w

» LOG IN to write comment.